Ana Sayfam Yap

Popüler Televizyon Kanalları

Ekin Tv Canlı Tv izle
Kanal: Ekin Tv
Tür: Türkü
İzlenme: 125933
İMC Tv Canlı Tv izle
Kanal: İMC Tv
Tür: Genel
İzlenme: 70995
Barış Tv Canlı Tv izle
Kanal: Barış Tv
Tür: Türkü
İzlenme: 35218
Planet Pembe Canlı Tv izle
Tür: Dizi
İzlenme: 23538
Karadeniz Türk Canlı Tv izle
Tür: Müzik
İzlenme: 18524
Atv Canlı Tv izle
Kanal: Atv
Tür: Genel
İzlenme: 17642

Herhangi Bir Radyo

Yardım

Radyo ve Televizyon kanallarının düzenli olarak çalışabilmesi için gerekli programları bilgisayarınıza kurmanız gerekmektedir :

*
Bilgisayarınızda Mediaplayer 10 yada 11 adlı sürümlerinin yüklü olması gerekiyor. Aksi taktirde mediaplayer ile çalışan radyo ve televizyon kanallarını kullanamazsınız.

Windows Media Player 10 - Windows Media Player 11 (XP)

Not : Firefox kullanıcıları radyo ve televizyon kanallarını izlemek için Firefox Mediaplayer eklentisini kurmaları gerekmektedir.

* Siteyi açtığınızda ActiveX Denetimleri Yükleme uyarısı alıyorsanız uyarıya tıklayıp Aktivex Denetimlerini Yükle seçeneğini seçmeniz yeterli olacaktır.

* Bilgisayarınızda bulunması gereken programlardan bir taneside Adobe Flash Playerdır. Flash ile çalışan radyo ve televizyon kanallarını bu yazılım aracılığı ile kullanabilirsiniz... Adobe Flash Player

Televizyon Kanallarını Büyük Ekranda İzlemek İstiyorum ?
* İzlemekte olduğunuz televizyon kanalının ekranına mouse ile çift tıklayın yada mouse un sağ tuşuna tıklayarak tam ekran modunu seçin.

Radyo & Televizyon Kanalları Neden Takılıyor ?
* Kanalların takılarak çalışması sizin internet bağlantınıza bağlı olabilir yada kanalda aşırı izleyici sayısı olduğu için ses, görüntünün size aktarılmasında yavaşlama olabilir...

Siteyi En İyi Hangi Tarayıcıda Görüntüleyebilirim ?
* Bütün tarayıcılarda sitemiz uyumludur. En iyi verimi Mozilla Firefox'da alırsınız. Mozilla Firefox'u buradan ücretsiz indirebilirsiniz.

Radyo Liste'ye Reklam Vermek İstiyorum.
* Sitemize her türlü reklam verebilirsiniz... Yapmanz gereken tek şey iletişim sayfasını kullanarak mesaj bölümüne sizinle iletişim kurabileceğimiz mail, messenger ya da telefon numaranzı bize bildirmeniz.

Radyo Liste'ye Radyomu Ekleyebilir Miyim ? Ücreti Nedir ?
* Şu anda konu ile ilgili çalışmalar devam etmektedir. Lütfen sitemizdeki iletişim formu üzerinden radyo ekleme talebi göndermeyiniz. Bu tür mesajlar dikkate alınmamaktadır.

Kaç Defa Dinlendi Sayaçları Ne Zaman Sıfırlanır ?
* Her yeni yılda sayaçlarımız sıfırlanmaktadr.

Bunlar dışında soru/sorunlarınız için lütfen bizimle iletişime geçiniz...


2011 Yılında En Çok Dinlenen 50 Şark...
Kral Pop Radyo, 2011 yılında en çok dinlenen 50 şarkıyı belirledi. Dinleyicilerden gelen istekler doğrultusunda yapılan TO...
Haberin Devamı >>