Ana Sayfam Yap

Popüler Televizyon Kanalları

Ekin Tv Canlı Tv izle
Kanal: Ekin Tv
Tür: Türkü
İzlenme: 125199
İMC Tv Canlı Tv izle
Kanal: İMC Tv
Tür: Genel
İzlenme: 70583
Barış Tv Canlı Tv izle
Kanal: Barış Tv
Tür: Türkü
İzlenme: 34714
Planet Pembe Canlı Tv izle
Tür: Dizi
İzlenme: 23124
Karadeniz Türk Canlı Tv izle
Tür: Müzik
İzlenme: 18196
Atv Canlı Tv izle
Kanal: Atv
Tür: Genel
İzlenme: 17161

Herhangi Bir Radyo

Orçun Kabil 'Bir Şartla'

Okunma : 2377Eklenme Tarihi : 2011-08-09


Magazin dünyasına önemli açıklamalar yapan Orçun Kabil herkesin dikkatini üzerine çekti. Sahnesi ve sesiyle son zamanlarda çıkışta olan Orçun Kabil 10 gün önce çıkardığı "Bir Şartla" isimli maxi single ile çoğu ünlü sanatçının hayranlığını kazandı. Geçen hafta magazine yaptığı açıklamada bugüne kadar 1200 adet söz ve beste yazdığını bir çok sanatçının istemesine rağmen şarkılarını vermediğini ancak bu sanatçılar arasından kendi tercih ettiği isimlere öncelik vereceğini açıkladı.

Orçun Kabil, Kenan Doğulu'nun kendisi için çok özel bir sanatçı olduğunu Türkiye'de örnek aldığı tek sanatçının kendisi olduğunu söylüyor ayrıca Kenan Doğulu'nun son zamanlarda çıkardığı albümlerde söz ve müzik bakımından eski bestelerine nazaran duygu eksikliği yaşadığını ve Kenan Doğulu'yu çok sevdiği için kendisine beste verebileceğini açıkça ifade etti.

Kenan Doğulu'nun artik bar sahnelerinde yer almadığı, bu açığı ancak kendisinin kapatabileceğini ve Istanbul gecelerinin yeni Kenan Doğulu'sunun kendisi olduğunu tereddütsüz ilan etti.

Kenan Doğulu ile bir çok benzer özelliği olduğunu idda eden Orçun Kabil "Kenan Doğulu'da gece hayatında yer aldığı zamanlarda devamlı aynı mekanda sahne alıyordu bende aynı şekilde sadece Clup No 6'da sahne alıyorum ve o mekanla bütünleşerek kaliteli müzik severlerle bir araya geliyorum" dedi. İkinci benzetmesini ise "Kenan Doğulu'nun yıllar önce bestelediği Kurşun Adres Sormaz ki isimli eserinin seneler sonra halen dillerden düşmediği gibi benim albümümdeki PEKİ TAMAM isimli şarkımında seneler sonrada söylenecek" dedi. PEKİ TAMAM, Kurşun Adres Sormaz ki eserin devami niteliğinde.

Üçüncü benzetmesiyse "Kenan Doğulu'nun orkestrası senelerdir aynı müzisyenlerden kurulu işte bizim bir ortak yönümüz daha! benim orkestramda 12 senedir aynı müzisyenlerden kurulu ve sahneme kalite üzerine kalite katıyor" dedi.
< Önceki Sayfa >

Diğer Haberler

2011 Yılında En Çok Dinlenen 50 Şarkı
Emre Aydın'dan 'Dağlar Dağlar' Rekoru
Yüksek Sadakat 24 Aralık'ta Jolly Joker İstanbul'da
Sibel Tüzün 22 Aralık 2011 Gecesi Ghetto'da
Hüsnü Şenlendirici'ye Durmak Yok
Bora Uzer 'B In The House'
Mabel Matiz 14 Aralık'ta Babylon'da

2011 Yılında En Çok Dinlenen 50 Şark...
Kral Pop Radyo, 2011 yılında en çok dinlenen 50 şarkıyı belirledi. Dinleyicilerden gelen istekler doğrultusunda yapılan TO...
Haberin Devamı >>