Ana Sayfam Yap

Popüler Televizyon Kanalları

Ekin Tv Canlı Tv izle
Kanal: Ekin Tv
Tür: Türkü
İzlenme: 125775
İMC Tv Canlı Tv izle
Kanal: İMC Tv
Tür: Genel
İzlenme: 70930
Barış Tv Canlı Tv izle
Kanal: Barış Tv
Tür: Türkü
İzlenme: 35120
Planet Pembe Canlı Tv izle
Tür: Dizi
İzlenme: 23477
Karadeniz Türk Canlı Tv izle
Tür: Müzik
İzlenme: 18480
Atv Canlı Tv izle
Kanal: Atv
Tür: Genel
İzlenme: 17547

Herhangi Bir Radyo

Mabel Matiz 14 Aralık'ta Babylon'da

Okunma : 3557Eklenme Tarihi : 2011-12-12


Mayıs 2011'de kendi adını taşıyan ilk albümüyle büyük bir dinleyici kitlesine ulaşan, Twitter ve Facebook gibi sosyal paylaşım sitelerinde en fazla dinlenen "Arafta" ve "Söylese O Ben Söyleyemem" klipleriyle bu başarısını pekiştiren Mabel Matiz, farklı ezgilerini müzikseverlerle paylaşmaya devam ediyor. Mabel Matiz, 14 Aralık Çarşamba akşamı 21:30'da İstanbul'un en prestijli konser mekanlarından Babylon'da müzikseverlerle buluşuyor.

Yeni neslin yeni sesi, soluğu olarak nitelendirilen ve müziğe farklı bir bakış açısı kazandıran Mabel Matiz, Esen Müzik etiketi altında çıkan ilk albümüyle kısa sürede büyük bir yankı uyandırdı. "Evrene taş atmaya devam ediyorum, yankılar er geç bizi bulacak" diyerek müziğini kalıcı temellere oturtacağını ve ulaştığı hayran kitlesini daha da büyüteceğini söyleyen Mabel Matiz, bunun için alışılmışın dışındaki müziğinde pop, rock, alaturka gibi birçok tarzı bir arada sunuyor.

Geçtiğimiz günlerde Blue Jean dergisinin düzenlediği "Yılın En İyileri" anketinde "Yılın En İyi Çıkış Yapan Sanatçısı" dalında aday gösterilen; Hürriyet gazetesine göre "2011'in Keşfedilmesi Gereken 10 Albümü" arasında yer alarak başarılarına yenilerini eklemeye devam eden Mabel Matiz, aynı zamanda "Miller Music Factory 2012"de de jüri üyeliği yapacak.

Türkiye'nin en önemli yönetmenlerinden Mete Özgencil'in uzun bir aradan sonra çektiği ilk klip olan "Kül Hece" ile yakın zamanda sevenleriyle yeniden buluşacak olan Mabel Matiz, Mete Özgencil'e göre yeni kuşağın en önemli söz yazarı ve bestecilerinden biri.

Mabel Matiz, yepyeni repertuarı ve sürprizleriyle 14 Aralık 21.30'da Babylon’da dinleyicileriyle buluşuyor.
< Önceki Sayfa >

Diğer Haberler

2011 Yılında En Çok Dinlenen 50 Şarkı
Emre Aydın'dan 'Dağlar Dağlar' Rekoru
Yüksek Sadakat 24 Aralık'ta Jolly Joker İstanbul'da
Sibel Tüzün 22 Aralık 2011 Gecesi Ghetto'da
Hüsnü Şenlendirici'ye Durmak Yok
Bora Uzer 'B In The House'
Mabel Matiz 14 Aralık'ta Babylon'da

2011 Yılında En Çok Dinlenen 50 Şark...
Kral Pop Radyo, 2011 yılında en çok dinlenen 50 şarkıyı belirledi. Dinleyicilerden gelen istekler doğrultusunda yapılan TO...
Haberin Devamı >>